0item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Diaľkový 4 zónový SLIM ovládač CLEVER

Diaľkový 4 zónový SLIM ovládač CLEVER

Napíšte recenziu ako prvý!

Rýchly prehľad

Vhodný pre: Dual White LED pásy a žiarovky a Jednofarebné LED pásy
Komunikácia: Rádio frekvenčná 2,4GHz
Dosah: 30m
Rozmery: (ŠxVxH) 50x110x20mm
Inštalácia: Ľubovoľná
Napájanie: Gombíková 3V batéria 2025
Max počet ovládaných zón: 4
Rozsah stmievania: 1 – 100%
Plynulé rozsvietenie po zapnutí: ÁNO
Počet ovládaných prijímačov pre zónu: >10
Možnosť nahradenia aplikáciou v smartphone: ANO
Vode odolnosť: NIE
Certifikácia: CE, RoHS
Záruka: 2 – 3 roky

Skladová dostupnosť - Skladom

Dostupnosť: Skladom

bez DPH: 8,33 € 10,00 €

* Povinné pole

bez DPH: 8,33 € 10,00 €

Detaily

Tento diaľkový ovládač CLEVER je určený pre všetky Jednofarebné a Dual White LED pásy a tiež pre Dual White LED žiarovky z rady CLEVER. Tiež je ním možné ovládať aj ploché svietidlá rady PROFESSIONAL. LED pásy a uvedené svietidlá je možné ovládať bezdrôtovo s použitím kompatibilných riadiacich jednotiek až na vzdialenosť 30m. K ovládaniu Dual White LED žiaroviek 6W a 9W nie je potrebná žiadna ďalšia riadiaca jednotka, nakoľko tú ma žiarovka integrovanú. Ovládač dovoľuje ovládanie každej zóny samostatne, prípadne kombináciu vybraných zón, alebo aj všetkých zón spoločne. Na každú zónu diaľkového ovládača je možné napárovať až 10 riadiacich jednotiek ,alebo žiaroviek CLEVER, prípadne ich kombináciu. Jednu riadiacu jednotu, prípadne Dual White LED žiarovku je možné ovládať viacerými kompatibilnými ovládačmi, čo zvyšuje komfort ovládania napríklad na schodiskách, chodbách a podobne.

Celý systém je možné rozšíriť o ovládanie pomocou aplikácie v smartphone k čomu je však nutné použiť WiFi riadiacu jednotku ,prípadne k riadiacim jednotkám a žiarovkám ktoré nemajú integrovaný WiFi modul dokúpiť Prevodník z WiFi na RF signál. 

Pokiaľ plánujete inštalovať osvetlenie s výkonom väčším ako 120W pri napätí 12V, alebo 240W pri napätí 24V, tak práve pre Vás je určená výkonnejšia vyššie uvedená riadiaca jednotka vhodná až pre 360W pri napätí 24V, prípadne najuniverzálnejšou riadiacou jednotkou a zároveň aj výkonnejšou alternatívou základnej jednotky k tomu to ovládaču za predpokladu, že na niektorej zo 4 zón plánujete mať len jednofarebné osvetlenie (LED pás, prípadne Ploché svietidlá z rady PROFESSIONAL) je Riadiaca jednotka 0-10V, ktorú je možné okrem tohto bezdrôtového ovládača ovládať akýmkoľvek iným ovládačom 0-10V, prípadne obyčajným tlačidlom, alebo ich kombináciou. 

Kompatibilné prijímače a prevodníky nájdete v súvisiacich produktoch tohto produktu.

.

Príklad ovládania osvetlenia:

Zóna 1 - LED pás strop v obývačke

Zóna 2 - LED svietidlá v obývačke (len rady Professional)

Zóna 3 - LED pás za TV a Dual White žiarovka v lampe

Zóna 4 – LED pás ,alebo svietidlá v jedálni, prípadne ich kombinácia

Opis funkcií:

Okrem funkcie stmievania umožňuje ovládať aj teplotu svetla, pokiaľ nim riadite Dual White LED pásy, alebo žiarovky CLEVER. Na reguláciu jasu, prípadne nastavenie odtieňa svetla na Dual White LED pase, alebo žiarovke je určené krížové tlačidlo. Hlavnými tlačidlami I /O ovládate (zapínate a vypínate) naraz všetky zóny .Na ovládanie jednotlivých zón sú určené tlačidlá na spodku ovládača označené číselne 1-4 . Každé zónové tlačidlo ma dve polohy a to I/O (zapnúť/vypnúť) .Ak chcete riadiť zónu 2 tak najprv stlačte zónové tlačidlo 2 a potom otočným prstencom nastavte intenzitu, alebo farbu svetla aká Vám vyhovuje.

Spárovanie ovládača s riadiacou jednotkou ,alebo žiarovkou:

Po zapojení riadiacej jednotky okamžite stlačte krátko tlačidlo zóny ,s ktorou chcete spárovať danú riadiacu jednotku. Následne svetelná sústava 3x zabliká a spárovanie prebehlo úspešne.

Ak chcete sústavu odpárovať ,postupujte nasledovne:

Odpojte svetelnú sústavu zo siete a znova zapojte do siete a okamžite stlačte 5x zónove tlačidlo , a keď svetelná sústava 8x zabliká ,odpárovanie prebehlo úspešne .

Prečo je možné ovládať týmto ovládačom ploché svietidlá len z rady PROFESSIONAL ?

Je to preto, lebo len tieto ploché svietidlá sú ako jedine na trhu napájané konštantným napätím DC 24V a nie konštantným prúdom ako všetky ostatné.

Pokiaľ však už máte kúpené ploché svietidlá a chceli by ste ich stmievať, riešením je výmena pribalených zdrojov za jeden Bezdrôtovo ovládaný prúdový zdroj z rady EASY 50W ,alebo 75W (s ohľadom na jeho max. zaťaženie) a prikúpením kompatibilných ovládačov z rady EASY . Systémy z rady EASY a PERFECT ponúkajú okrem riadenia LED pásov, LED svietidiel aj riadenie – stmievanie LED žiaroviek pomocou prijímačov EASY AF-2501SAC , alebo PERFECT AF-1009SACAF-1009SAC HP.

Záruka:

  • Záruka 2 roky je štandardná zákonná záruka.

  • Záruka 3 roky zahŕňa (2 roky zákonná záruka +1 rok predĺžená platená záruka).

  • Záruka 2 až 3 roky sa vzťahuje na vady výrobku , ak bol používaný v zhode s návodom na použitie a spôsobom, ktorý zodpovedá normálnemu používaniu výrobku.

  • Služba Predĺžená záruka je vyslovene uvedená na nákupnom doklade.

Ďalšie informácie

Kód - SKU FUT005
Skladová dostupnosť Skladom
Akcia Nie
Nové produkty Nie
Náš tip Nie
Tovar II. akosti Nie
Výpredaj Nie
Merná jednotka - meter 1 kus
Čakacia doba je 3-7 dní Nie
Čakacia doba je 14 dní Nie
Čakacia doba je 14 dní (Custom production) Nie
Čakacia doba 4-6 týždňov Nie
Video Nie

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').

  1. Napíšte recenziu ako prvý!

Napíšte vlastnú recenziu