0item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Podrobnejší cenník poštovného pri platbe bankovým prevodom,respektíve bez služby DOBIERKA.

Našich zákazníkov uisťujeme že nikdy nezaplatia viac než sú reálne náklady na prepravu tovaru !!!

Poštovné Slovensko pri cene objednávky do 30 eur .

  • 1,50€ - poštovné za tovar do hmotnosti 99g. Sumu za tovar a poštovné je potrebné uhradiť vopred bankovým prevodom na náš účet na základe inštrukcií ktoré pošleme na váš email a následne Vám bude tovar zaslaný ako doporučený list 1 triedou s doručením do 24 hodín od prijatia platby na náš bankový účet.
  • 2,20€ - poštovné za tovar pri hmotnosti od 0,1kg – 0,9kg. Sumu za tovar a poštovné je potrebné uhradiť vopred bankovým prevodom na náš účet na základe inštrukcií ktoré pošleme na váš email a následne Vám bude tovar zaslaný ako doporučený list 1 triedou s doručením do 24 hodín od prijatia platby na náš bankový účet.
  • 3,80€ - poštovné za tovar pri hmotnosti od 1 - 2kg. Sumu za tovar a poštovné je potrebné uhradiť vopred bankovým prevodom na náš účet na základe inštrukcií ktoré pošleme na váš email a následne Vám bude tovar zaslaný ako doporučený list 1 triedou s doručením do 24 hodín od prijatia platby na náš bankový účet.

Ak je cena tovaru vyššia ako 30€ ,tovar automaticky posielame ako poistený list !!!

Poštovné Slovensko pri cene objednávky nad 30 eur pre poistené zásielky .

  • 3,10€ - poštovné za tovar do hmotnosti 99g. Sumu za tovar a poštovné je potrebné uhradiť vopred bankovým prevodom na náš účet na základe inštrukcií ktoré pošleme na váš email a následne Vám bude tovar zaslaný ako doporučený list 1 triedou s doručením do 24 hodín od prijatia platby na náš bankový účet. V cene je započítaná špeciálna obálka nutná pre poistené zásielky.
  • 3,80€ - poštovné za tovar pri hmotnosti od 0,1kg – 0,9kg. Sumu za tovar a poštovné je potrebné uhradiť vopred bankovým prevodom na náš účet na základe inštrukcií ktoré pošleme na váš email a následne Vám bude tovar zaslaný ako doporučený list 1 triedou s doručením do 24 hodín od prijatia platby na náš bankový účet. V cene je započítaná špeciálna obálka nutná pre poistené zásielky.
  • 4,80€ - poštovné za tovar pri hmotnosti od 1 - 2kg. Sumu za tovar a poštovné je potrebné uhradiť vopred bankovým prevodom na náš účet na základe inštrukcií ktoré pošleme na váš email a následne Vám bude tovar zaslaný ako doporučený list 1 triedou s doručením do 24 hodín od prijatia platby na náš bankový účet. V cene je započítaná špeciálna obálka nutná pre poistené zásielky.
  • Poštovné zahraničie podľa aktuálneho cenníka Slovenskej pošty.

Dôležité doplňujúce údaje :

  • Do celkovej hmotnosti sa započítavá aj hmotnosť výplňového materiálu zabraňujúcemu poškodeniu tovaru .
  • Pri hmotnosti nad 2kg ,bez ohľadu na cenu tovaru automaticky posielame kurierskou spoločnosťou Geis ,nakoľko je to výhodnejšie.
  • Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu spôsobu dopravy v prípade nesprávneho výberu klientom ,alebo v prípade ,že klientom zvolený spôsob dopravy je nevýhodný pre danú zásielku .