0item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Ako odstúpiť od zmluvy?

 

Spotrebiteľ môže vrátiť tovar bez udania dôvodu do 14 dní od zakúpenia. Budeme však veľmi radi, keď nám svoj dôvod uvediete, lebo nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov a chceme svoje služby a výrobky stále zlepšovať. Podrobné podmienky pre vrátenie tovaru nájdete v odseku VII. našich obchodných podmienok. Pokiaľ máte tovar zakúpený ako podnikateľ alebo firma, vychádzame v ústrety aj v týchto situáciách, o konkrétnom prípade rozhodneme vždy na základe posúdenia výrobku.

Tovar môžete doručiť:
  • Osobne v našej predajni.
  • Poštou na adresu: LED osvetlenie OC Cassovia, Pri prachárni 4, Košice, 04001. K tovaru prosím priložte sprievodný list, v ktorom uveďte číslo nákupného dokladu a číslo bankového účtu. Ak chcete sumu použiť priamo na uhradenie nové objednávky, uveďte prosím, že suma bude čerpaná vo formou ďalšej objednávky.

Platby sa snažíme vždy vrátiť v čo najkratšom termíne, najneskôr však do 14 dní od odstúpenia od zmluvy v prípade, že nám bol tovar vrátený. Pri osobnom vrátení tovaru na našej pobočke Vám čiastku za tovar najčastejšie vyplatíme ihneď na mieste.

Tovar sa prosím snažte vracať vždy najlepšie v stave, v akom ste ho preberali - úplné, s kompletnou dokumentáciou, nepoškodený, čistý a v originálnom obale. Spotrebiteľ totiž zodpovedá za zníženie hodnoty tovaru, ktoré vzniklo v dôsledku zaobchádzania s týmto tovarom inak, než bolo nutné vzhľadom na jeho povahu a vlastnosti. Ak obal už nemáte, odstúpiť od zmluvy môžete aj naďalej, môže tým však dôjsť k zníženiu hodnoty tovaru.

Platby sa snažíme vždy vrátiť v čo najkratšom termíne, najneskôr však do 14 dní od odstúpenia od zmluvy v prípade, že nám bol tovar vrátený. Pri osobnom vrátení tovaru na našej pobočke Vám čiastku za tovar najčastejšie vyplatíme ihneď na mieste.

Áno, ak dôjde k odstúpeniu od kúpnej zmluvy, ruší sa tým aj darovacia zmluva a je potrebné spolu s tovarom vrátiť aj získaný darček.

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku? Kontaktujte nás.


Vec: Odstúpenie od zmluvy


Dolupodpísaný meno a priezvisko kupujúceho odstupujem od zmluvy č. uveďte prosím číslo objednávky uzavretej so spoločnosťou HEVI s.r.o., so sídlom Ruskov 385, 044 19 Ruskov , IČO: 46479538 , v internetovom obchode alfaled.sk, v súlade s ustanovením podľa § 8 a nasledovne zákona č. 102/2014 Z.z. v znení neskorších predpisov o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji v znení neskorších predpisov v lehote do 14 kalendárnych dní od prevzatia tovaru, ktorý bol prevzatý dňa uveďte dátum v uveďte miesto.