0item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Veľkoobchod

Veľkoobchod

Ak ste firma zaoberajúca sa predajom alebo montážou LED osvetlenia,alebo ste elektrikár, interiérové štúdio, výrobca nábytku ,alebo Vaša obchodná činnosť inak súvisí s LED osvetlením ,tak nás neváhajte kontaktovať na velkoobchod@alfaled.sk

Ponúkame Vám možnosť veľkoobchodnej spolupráce.

Naša spoločnosť sa zaoberá predajom a distribúciou LED osvetlenia od roku 2010 ,kde za túto dobu sme si vybudovali stabilné  postavenie na trhu s LED osvetlením.  Dôkazom toho sú tisíce spokojných zákazníkov a odberateľov v rámci celej EU. Neustále sledujeme vývoj vo svete LED technológií, rozširujeme sortiment a ponúkame Vám len tie najkvalitnejšie a najmodernejšie a hlavne preverené produkty ,ktoré sú pre väčšiu prehľadnosť zaradené do kvalitatívnych tried.

Sme priamymi dovozcami a spolupracujeme s desiatkami výrobcov z celého sveta, ktorých si starostlivo vyberáme a všetky produkty pred zaradením do ponuky testujeme,vďaka tomu Vám vieme zaručiť kvalitu nami ponúkaných produktov. Pre klientov dokážeme zabezpečiť priamo u výrobcov rôzne neštandardné požiadavky ako sú LED pásy s potlačeným logom Vašej spoločnosti , napájacie zdroje riadiace systémy a LED žiarovky vyrábané pod Vašou značkou, atd.

Čo spoluprácou s nami získate ?

- kvalitné a preverené LED produkty
- individuálny prístup ku každému zákazníkovi
- doručenie tovaru, ktorý je skladom do 24 hodín
- bezpečné a rýchle doručenie kuriérom UPS
- vybavenie neštandardných objednávok
- jednoduchý nákup prostredníctom e-shopu
- poradenstvo v oblasti LED produktov
- výhodné cenové podmienky