0item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Vitajte vo svete LED osvetlenia

Spoločnosť HEVI s.r.o. vznikla v Januári 2012 transformáciou SZČO na spoločnosť s ručným obmedzením. Stalo sa tak, pretože sme sa počas prvého roka pôsobenia ,presvedčili o tom aké revolučné je LED osvetlenie oproti doterajším alternatívam osvetlenia. V tom istom roku sme tiež otvorili druhú maloobchodnú prevádzku.

Od samého začiatku sme sa rozhodli isť jednoznačne cestou seriózneho prístupu, poradenstva, skutočného záujmu o klienta nielen pred, ale i po predaji a samozrejme distribúciou kvalitnejších LED svetelných zdrojov s primeranými cenami .S nami si môžete byť istý ,že serióznosť bola a vždy bude na prvom mieste a že nikdy nesľubujeme nesplniteľné.

Koncom roka 2016 sme spustili nový web ALFA LED Lighting aby sme sa ešte viac priblížili klientom, ponúkali nadštandardné služby a dali zároveň priestor ďalším spoločnostiam - našim budúcim partnerom podieľať sa na skutočne trvácnych aplikáciách. Kto je seriózny a má čo ponúknuť je u nás vítaný a dostane priestor na spoluprácu.

Účelom tejto stránky je ponúknuť na jednom mieste všetko takpovediac na kľúč .Stačí odomknúť a môžete mať všetko, čo sa Vám žiada a aj oveľa viac.

Ponúkame Vám komplexné služby o čom sa čoskoro presvedčíte . Prostredníctvom referencii Vám poodhalíme možnosti a inšpirujeme Vás, v rámci konzultácie si ozrejmíme aké máte požiadavky a očakávania, následne sa vyhotoví návrh aplikácie s kalkuláciou nákladov a záverom je samotná realizácia . V ponuke máme mnoho produktov rozdelených podľa kvality a plánovanej vyťaženosti s primeranými cenami.

Poskytujeme poradenskú činnosť v oblasti riadenia a svetelných technológií, vypracovanie detailných svetelno-technických výpočtov spolu s 3D vizualizáciou osvetľovaných priestorov, spracovanie technickej dokumentácie, montáž svietidiel, inteligentných ovládacích zariadení, elektroinštalačné práce, vypracovanie revíznych správ.

U nás budete mať problém nevybrať si niečo z ponuky a spomenúť si ,čo ste vlastne pôvodne chceli,preto že riziko, že zmeníme Vaše pôvodné predstavy je vysoké.

Preferovaný sortiment vyšších kvalitatívnych tried je zhotovený z prvotriednych komponentov renomovaných výrobcov ako CREE, Samsung, CITIZEN, EPISTAR, OSRAM, Luxeon Rebel, Brigelux, Mean Well ,čo dovoľuje na tieto produkty ponúkať záruky 3 – 10 rokov.

U nás nájdete aj produkty našich partnerov ktoré sú vhodné pre náročných klientov s dôrazom na invenciu ,originalitu a samozrejme s neobyčajnou pridanou hodnotou v podobe dych berúcej atmosféry vo Vašich priestoroch . Sme veľmi radi ,že ste navštívili našu stránku, prajeme Vám všetko dobré ,ale najmä viac kvalitného svetla do Vášho života.

S úctou tím ALFA LED lighting